logo
array(0) { }

Jaki wykrywacz...

Forum - Rutus Proxima 5

Rutus Proxima 5

witam !!chce kupic rutusa na poczatek bo nie chce potem zmieniac wykrywacza !!co sadzicie dobrze chce zrobic??jesli jest ktos z olsztyna lub oklolic bedzie mi milo posluchac porad!!pozdrawiam

Rutus Proxima 5

dodam ze mam ok 1700 zl

Rutus Proxima 5

Uważam iż jest to wykrywacz warty tej ceny.

Rutus Proxima 5

Saku czy TY smigasz z rutusikiem??powiedz czy jako nowicjusz ogarne go na poczatek.czy obsluga jest  latwa??

Rutus Proxima 5

czy moze lepiej kupic Garetta ace 250 co sadzicie??

Rutus Proxima 5

Rutus Proxima jest to sprzęt chwalony przez użytkowników . Moim zdaniem z biegiem czasu się nauczysz . Instrukcja obsługi , poczytasz popytasz .

ACE 250 też dobry . Wszystkiego idzie się nauczyć .

Najlepiej niech się wypowiedzą posiadacze Rutusa jak to jest , czy ciężki w obsłudze itp . Ja posiadam Tesoro Cibola , prosty łatwy w obsłudze , też tak myślałem jeżeli kupił bym inny sprzęt czy tak od razu dał bym sobie z nim radę . Wybór należy oczywiście do ciebie co kupisz .

Rutus Proxima 5

Ja się przesiadłem z ace na proxime. I różnica jest. Rutus jest bardziej uniwersalny i ma lepszy zasięg. Ponad to ma 3 tryby, statyk, dynamik i mix.

Rutus Proxima 5

dzieki za podpowiedzi!!

a jak jest z obluga rutusa latwo??mozna go ogarnac ??

Rutus Proxima 5

Jest łatwy w obsłudze. Ja nie miałem z nim żadnych problemów. W razie czego służę pomocą

Rutus Proxima 5

dzieki Saku !!ale ty juz wczesniej miales garetta wiec Ci latwiej !!ale ok zostane przy rutusie !!

Rutus Proxima 5

Wbrew pozorom, nie jest łatwo przesiadać się z wykrywacza na wykrywacz. Nowy "kij" ma inne dźwięki i wskazania, inną pracę cewki.

Ludzie piszący o Gareciakach słowa typu "że to dobre na plaże" to nie mieli z nimi do czynienia. Wszystko zależy od poznania sprzętu.

Razem z kumplem lataliśmy na poszukiwania ja z kanarkiem on proxą. Siadał, zapalał papierosa i mówił, że jak nic nie znajdę i lecimy dalej - wynikało to z tego, że zawsze najwięcej monet kopałem.

Gareciak ma szybką pracę cewki, mając wprawę i to obszar poszukiwania można zrobić dużo szybciej niż proxa. Wyświetlacz w nim jest zupełnie nie potrzebny jeśli osłuchamy się z dźwiękami.Jest bardzo oszczędny jeśli chodzi o zużycie energii jak również lekki i nie męczymy  się szybko "zamiatając" nim.

Polecam na początkową zabawę w kopanie.

Zamieniłem kanarka 250 na Rutusa Argo.

Chciałem mieć coś jeśli można tak ująć  "bardziej wyrafinowanego". Kupiłem z cewką standard i CC. Z dużą za drobnicą się dobrze nie chodzi. Cewka CC jest wyborna, szybka ale płytka (porównywalny zasięg do ace250), to z nią latałem najdłużej. No ale jak każdemu to nie wystarcza. Kupiłem cewkę  DD i ta najbardziej przypadła mi do gustu. Praca jej szybka i zasięgi o niebo lepsze.

"Kije" ze stajni Rutusa nie są złe (przynajmniej te egzemplarze, które miałem okazję brać na spacery: proxa z cewką standard i argo z 3 cewkami).

pozdrawiam

Rutus Proxima 5

hm!!!troche mi namieszales we lbie !!ale co bys zrobil na moim miejscu??kupil kanarka na poczatek czy od razy proxime ze standardowa cewka i uczyl sie tej wykrywki??

Rutus Proxima 5

Całe szczęście nie jestem na Twoim miejscu :) i nie muszę wybierać, ale po przemyśleniu swoich pierwszych wypadów i po zdobytym doświadczeniu, poradzę Proxę (jeśli drobnica to dokup  cewkę DD)

Co powiesz o Argo lub fisher'ku f75 ? 

Rutus Proxima 5

a czym sie rozni argo od proximy??o tym drugim nic nie wiem nie czytalem !!ile kosztuje nowy i czy dobry??jakos sie nastawilem na proxime.te 100 mozna dolozyc ale czy ja ogarne argo jak nigdy nie mialem zadnego wykrywacza??

Rutus Proxima 5

wskocz na stronę Rutusa, tam znajdziesz wszystko

« prev   | 1 | 2 |  
SHOUTBOX
Zalogowani użytkownicy